Olvasóink kérdeznek, szakértőink válaszolnak

Ez a tartalom csak előfizetőink részére elérhető. Ha Ön már előfizető, a letöltéshez szükséges jelszót megtalálja a számlával küldött kísérőlevélben. Ha még nem előfizető, kattintson ide!

 

Köthet-e tanulószerződést a gyakorlati képzést kizárólag koordináló (azaz nem folytató) gazdálkodó szervezet?

 

A gyakorlati képzést szervező fogalmát a szakképzésről szóló 2011. évi CLXXXVII. törvény (Szt.) 2. § 12. pontja határozza meg. A szakképző iskolán kívül a gyakorlati képzést szervező a törvény szerint nyilvántartásba vett gyakorlati képzést folytató.

Ez a tartalom jelszóval védett, megtekintéséhez alul meg kell adni a jelszót:

© Raabe Klett Kft. | Minden jog fenntartva